Oléanat

V dnešnom svete pociťujeme zvýšenú potrebu po bezpečnejších a prírodnejších produktoch, ktoré boli vyrobené pre nás celkom transparentným spôsobom a tiež produktoch, ktoré nielen že zvyšujú našu fyzickú krásu, ale tiež povznášajú myseľ a ducha. Takto bola stvorená značka Oléanat.

Produkty neobsahujú prísady na báze ropných chemikálií, pretože tieto ingrediencie majú tendenciu potlačiť účinnosť prirodzenej aktivity pleti a spôsobujú jej podráždenie. Namiesto toho sú produkty tvorené na rastlinnej báze s využitím prirodzených esenciálnych olejov, ktoré stimulujú naše zmysly a povznášajú ducha.

V Le Secret Naturel dobre vedia, ako skombinovať rastlinné oleje, esenciálne oleje a potreby našej pleti, aby ju plne uspokojili. V ponuke sú preto ošetrujúce produkty a kozmetika, ktoré obsahujú len prírodné zložky.

Od roku 2002 sú laboratóriá a továreň Le Secret Naturel certifikované kvalitou Ecocert pre všetku biokozmetiku a produkty, ktoré ponúka. Sú vyrábané ručne v Provence, blízko Avignonu, s rešpektom pre prírodu a zvieratá. To je tiež dôvod, prečo bola firme Le Secret Naturel udelená certifikácia a je tiež súčasťou Európskej koalície pre koniec pokusov na zvieratách. Všetky produkty sú dermatologicky testované a sú vhodné pre citlivú pleť. Niektoré výrobky sú balené do ekologických plastov (mydlá, balzam na pery...). 

Oslie mlieko, ktoré výrobky obsahujú sa získava zásadne šetrným spôsobom od oslice počas obdobia, kedy sa stará o mláďa. Preto sa jej odoberá len malé množstvo, aby zostalo dosť pre mláďa. Samozrejme sa to deje v podmienkach ekologického hospodárstva. Tieto malé odbery sú aj dôvodom, prečo je mlieko drahé, čo sa premieta aj do ceny týchto výrobkov. Spoločnosť Le Secret Naturel ako výrobca Oléanatu si potrpí na dodržiavaní pravidiel ekologického získavania surovín, bez utrpenia zvierat a tiež na celkové zložene výrobkov.

 

 

Žiaden tovar od výrobcu Oléanat nebol nájdený....

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.