Akamuti, Strana 3

 

Názov Akamuti pochádza z afrického slova z jazyka Bemba v Zambii. Má dva významy, ktoré sa prekladajú ako „Malý strom“ alebo „Malá medicína“. Ukazuje sa, že v mnohých kútoch Afriky sú stromy zároveň aj liekmi a spájajú sa v jeden silný zdroj, ktorý uzdravuje. Zložky z rôznych druhov stromov, ktoré tvoria obsah výrobkov značky Akamuti sú veľmi dôležité a nie len pre naše zdravie, ale aj zdravie celej planéty ako takej.

 

Značka Akamuti začala vyrábať na začiatku roku 2003 len 6 produktov. Začalo to zanietením pre prírodnú liečbu pomocou rastlín a stromov, v spojitosti s etikou a zodpovednosťou. Kombinácia entuziazmu pre holistický spôsob života, stravovania, uzdravovania a pestovania udržuje kreativitu výrobkov tejto značky zameranú na to, aby výrobky odrážali etické princípy výrobcu. To znamená, že rodinná firma Akamuti sa snaží používať zložky, ktoré sú získavané eticky a v spravodlivom obchode (Fair Trade), pretože veria v zodpovednosť a udržateľný rozvoj. Akamuti sa snaží používať zložky nakúpené priamo od výrobcu, takže udržateľný obchod zlepšuje životy a zabezpečuje prežitie rôznych komunít po celom svete.

 

Každý výrobok je pripravovaný ručne, od začiatku až do konca, z jednotlivých zložiek skutočnými ľudmi a pri výrobe nie sú použité žiadne stroje. Začiatok výroby začína pri jednotlivých kusoch včelieho vosku, masiel, sušených byliniek, kôry, živice a kvetov, pohároch zlatistého oleja a aromatickýh destilátoch. Infúziou, filtrovaním, roztápaním, nalievaním, stláčaním, miešaním a mixovaním sa pripravujú úžasné krémy, zvlhčovače a maslá, aby vás potešili tou najvyššou kvalitou. Kozmetika neobsahuje žiadne chemikálie. Všetky výrobky sa vyrábajú čo najčerstvejšie, aby vám vydržali čo najdlhšie.

 

Akamuti je držiteľom ocenenia Beauty Award 2011 udeľované časopisom The Green Parent. 

 

Zároveň je držiteľom ocenenie Beaty Award 2010 udeľované časopisom The Natural Health.

  

  

Žiaden tovar od výrobcu Akamuti nebol nájdený....

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.