Top 8 olejov na vlasy

Asi všetci chceme mať krásne, zdravé a husté vlasy. K tomu nám môžu dopomôcť aj za studena lisované oleje. Majú rôzne spôsoby použitia a každý z nich je výnimočný. Ak nájdete ten pravý pre Vás, nedáte naň dopustiť. 

Ten pravý pre vaše vlasy alebo TOP 8 olejov

1. Arganový olej
Úžasný spoločník na leto pretože chráni vlasy pred slnečným žiarením. Zlepšuje elasticitu a vlasy sú tak poddajnejšie, ľahšie sa rozčesávajú. Zabraňuje tiež lámaniu vlasov a pomáha predchádzať rozštiepeným končekom. Arganový olej sa skvele hodí na suché, hrubé a poškodené vlasy.

arg Záznam na celú obrazovku 27.9.2019 165119.bmp

2. Kokosový olej
Dodáva vlasom lesk a vitalitu. Vďaka svojmu zloženiu dokáže nastoliť rovnováhu vlasovej pokožke - odstraňuje suché ale aj mastné lupiny. Zabraňuje svrbeniu. Posilňuje tiež vlasové korienky. 

stiahnuť_1 DBP_Akamuti_030719_FullRes_07

3. Olej z hroznových jadierok 
Je alternatívou kokosového oleja. Nie každému totiž kokosový vyhovuje. Hroznový olej je o niečo ľahší ako kokosový. Pomôže Vám teda ak máte vlasy jemnejšie a trápia Vás lupiny. Dodáva lesk a vitalitu. 

shutterstock_92113787_-_Grapesakamuti-grapeseed-oil-100-ml-1179402-en

4. Jojobový olej / vosk
Ochraňuje farbené vlasy pred vyblednutím. Celkovo zabraňuje vysúšaniu vlasov spôsobených slnečným žiarením. Zložením sa jedná o vosk preto je tento olej ideálny pre suché, hrubé a poškodené vlasy. Pomáha uhladiť krepovité kučeravé vlasy.

Jojoba-Golden-100ml_1  jojoba

5. Avokádový olej 
Obsahuje vitamín E, ktorý posilňuje vlasy a napráva povrchovú štruktúru vlasu. Pomáha pri rozštiepených končekoch. Avokádový olej určite odporúčame na krehké a lámavé vlasy

1107622508  DBP_Akamuti_600px_SQ_03_1

6. Makadamiový olej
Dehydtratované ale aj kučeravé pórovité vlasy sa mu rozhodne potešia pretože sa veľmi dobre vstrebáva. Má skvelé regeneračné účinky. Vlasy ostávajú jemné a lesklé.

483_macadamia-organic-100ml  Macadamia-nuts

7. Mandľový olej 
Podporuje rast vlasov a ich zdravie. Dodáva vlasom lesk a hydratáciu. Uľahčuje rozčesávanie.

 images   31cefr-i1FL._SY355_

8. Olej z jadier vodového melóna
Mastné vlasy. Presne pre tento typ vlasov je určený melónový olej. Je skutočne veľmi ľahký a dokáže odstraňovať prebytočný kožný maz z vlasovej pokožky. Normalizuje tiež tvorbu kožného mazu a vlasovej pokožke tak vracia zdravie. Podporuje aj rast vlasov.

DBP_Akamuti_600px_SQ_05_1    Watermelon-Hydrosol-Citrullus-vulgaris-Hydrolat-ProductPic

 

 TOP všetkých topov

Jamajský čierny ricínový olej 
Tento olej dodáva neskutočnú výživu vlasovým korienkom a tým podporuje rast vlasov. Podporuje tiež rast mihalníc a obočia. Pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. Zabraňuje lámaniu vlasov. Je skvelý aj na kučeravé vlasy, ktoré pomáha skrotiť. Pri pravidelnom používaní docielite husté, silné a zdravé vlasy

stiahnuť (1)  3ef1800d53f5e23039e4abe02f213fb4_270_1453712266

 

Tak čo? Našli ste ten pravý pre Vás?

Je dôležité tiež vedieť ako oleje správne používať. To už si rozoberieme najbližšie v novom článku na našom blogu

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.