Permanentná farba na vlasy svetlý popolavý gaštan 5C

Neohodnotené
 
 • 1 z 3
 

Prírodnejšia permanentná farba na vlasy s výťažkami 8 bylín.

Dostupnosť dostupné do 10 dní
11,30 €    
Kód tovaru 995
Značka Herbatint
Kategória Farby na vlasy
 

Permanentné farby na vlasy s výťažkami z ôsmich bylín sú prírodnejšou alternatívou farbenia vlasov s dlhotrvajúcim efektom a 100% pokrytím šedín. Bez amoniaku, resorcinolu, parabénov, alkoholu a parfumácie. Farby sú pri aplikácii úplne bez zápachu. Ako jediné z permanentných farieb sú farby HERBATINT dermatologicky testované na citlivú pokožku. 

Fakty o farbách HERBATINT: 

 • farby na vlasy značky Herbatint 100 % kryjú šediny už po 1. aplikácii
 • vlasy je možné zosvetliť až o 2 odtiene
 • na rozdiel od henny sa farby ľahko miešajú, aplikujú a nezapáchajú. Je tu tiež väčšia škála výberu odtieňov a vlasy je možné zafarbiť s výraznejším výsledkom
 • farby Herbatint neobsahujú amoniak, parabény, alkohol, resorcinol a majú nižší obsah peroxidu vodíka
 • aj keď je PPD (p-fenylendiamín) chemikáliou, je zároveň nutnou prísadou permanentných farieb na vlasy, ktorá umožňuje efektívne kryť šediny a pomáha vytvárať širokú škálu odtieňov farieb. V našej legislatíve je pripustená 2 % koncentrácia PPD vo farbách na vlasy zmiešaných a pripravených na použitie, Herbatint však obsahuje len 0,37 %
 • počas tehotenstva, alebo po podstúpení chemoterapie je odporúčané použitie farieb konzultovať s lekárom
 • produkty Herbatint sa neodporúčajú používať na farbenie brady, fúzov, obočia ani rias
 • farby je vždy lepšie pred aplikáciou vyskúšať na malom kúsku kože pre prípad alergickej reakcie

 

Ako zmiešať dva a viac odtieňov:

Všetky odtiene Herbatint sa môžu navzájom miešať, vždy ale musí byť použitý rovnaký objem farby a vyvíjacej emulzie. Príklad: Ak chcete zmiešať 6N a 7D v rovnakom pomere, zmiešajte 30 ml farbiacej emulzie 6N a 30 ml farbiacej emulzie 7D ( to je 60 ml farby) plus pridajte 60 ml vyvíjacej emulzie.

Ako postupovať pri farbení už farbených či inak upravených vlasov?

Zosvetlené vlasy: Herbatint môže navrátiť vlasom ich prirodzenú farbu. Pretože sú zosvetlené vlasy viac porézne, odporúčame o stupeň svetlejší odtieň, než ste si vybrali. Skráťte dobu pôsobenia o desať minút a vyhnite sa chladným a popolavým odtieňom.

Vlasy s trvalou: Nefarbite svoje vlasy hneď po aplikácii trvalej. Odporúčame odstup dvoch týždňov, použitie o stupeň svetlejšieho odtieňa, než ste si vybrali, a skrátenie doby pôsobenia o 10 minút.

Vlasy po aplikácii henny: Henna vlas obalí, čo znemožní farbe preniknúť do vlasu. Mali by ste počkať, pokiaľ sa henna úplne nevymyje alebo vlasy neodrastú. Môžete však dofarbovať odrastené vlasy a tým zmierniť prechod medzi hennou a farbou vašich vlasov.


Ak si nie ste istí výberom farebného odtieňa, môžete ho otestovať na pramienku vlasov. Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvomi odtieňmi, radšej vyberte svetlejší. 

Odporúčanie: Je odporúčané pred aplikáciou vykonať test citlivosti. Viac informácií o tomto teste sa dočítate v príbalovom letáku. 

Upozornenie: Farby na vlasy môžu spôsobiť vážne alergické reakcie. Prečítajte a dôkladne dodržujte návod. Test citlivosti by mal byť vykonaný 48 hodín pred aplikáciou farby podľa inštrukcií v tomto návode. Tento výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie. Nefarbite si vlasy, ak 1/ máte na pleti vyrážku alebo citlivú, podráždenú a poškodenú vlasovú pokožku, 2/ ste v minulosti mali akúkoľvek reakciu po farbení vlasov, 3/ ste v minulosti mali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou. Tento výrobok sa nesmie používať na farbenie rias, brady a fúzov. 

Balenie obsahuje:

 • 1 fľaštička farbiaceho gélu Herbatint na vlasy, 60 ml
 • 1 fľaštička vyvíjacej emulzie, 60 ml
 • 1 vzorka šampónu Normalising Shampoo, 15 ml
 • 1 vzorka kondicionéru Royal Cream, 15 ml
 • 1 návod na použitie s inštrukciami a rukavicami

 

Zloženie/INCI: 

Farbiaca emulzia: laureth-4, Propylene glycol, Aqua (voda), PEG-2 oleamine, Ethanolamine, Oleic acid, Aloe barbadensis leaf extract (extrakt z listu aloe vera)Hamamelis virginiana leaf extract (extrakt z listu hamamela virgínskeho), Betula alba leaf extract (extrakt z listu brezy bielej), Echinacea angustifolia root extract (extrakt z koreňa echinacei úzkolistej)Juglans regia shell extract (extrakt zo škrupiny vlašského orecha), Rheum palmatum root extract (extrakt z koreňa rebarbory), Cinchona calisaya bark extract (extrakt z kôry chinovníka červeného)PEG-75 meadowfoam oilLimnanthes alba seed oil (mokraďový olej),p-Phenylenediamine, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium chloride, Simethicone, Sodium metabisulfite, Glycerin.

Vyvíjacia emulzia: Aqua (voda), Hydrogen peroxide, Etidronic acid, Trideceth-9, Cetrimonium chloride, Simethicone, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil

Rada odtieňov Rada C - popolavé odtiene

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.