Bentley Organic

 

Spoločnosť Bentley Organic zahájila svoju činnosť v roku 2006 malým množstvom mydlových produktov v bio kvalite. Nadviazala tak na tradíciu výroby mydla, ktorou sa rodina Bentley zaoberá už päť generácií. Značka rozšírila svoje portfólio a produkuje v súčasnosti výrobky z oblasti starostlivosti o telo a vlasy, starostlivosti o dieťa zahrňujúcu kozmetické i drogistické produkty, a v neposlednej rade unikátne prípravky pre starostlivosť o domácnosť.

Všetky produkty sú certifikované spoločnosťou Soil Association, čo zákazníkovi poskytuje garanciu vysokej kvality a použitie prírodných zložiek v biokvalite. Produkty sa vyrábajú z toho, čo nám dala príroda a preto by sme jej mali poďakovať tým, že výrobky ju pri užívaní spotrebiteľom neničia. Sú plne biologicky odbúrateľné. Spolu so spotrebiteľmi tak Bentley organic pomáha udržať prirodzenú rovnováhu prírody.Obaly prosím ďalej recyklujte..... nechajme spoločne prírodu aj ďalším generáciám.

Produkty Bentley Organic sú vyrobené z prírodných zložiek, neobsahujú chemické zložky ani zložky živočišného pôvodu a niesú vyrobené z ropy. Nie sú testované na zvieratách a sú vhodné aj pre veľmi citlivú a alergickú pokožku. Biosuroviny pochádzajú z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva (pri pestovaní a spracovaní nie sú používané žiadne chemikálie, ako sú napríklad hnojivá a postreky).

 

Soil Association Logo - Click for Home

               

7
8178
 • Detské telové mlieko Bentley Organic Akcia Kód: 1418
  Skladom 2 ks Výrobca: Bentley Organic
  Detské telové mlieko s aloe vera, vitamínom E a harmačekom, hydratačné.

  Pôvodne: 7,35 €
  Ušetríte: 3,36 € (–46 %)

  3,99 €

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.