Akamuti®

 

Názov Akamuti® pochádza z afrického slova z jazyka Bemba v Zambii. Má dva významy, ktoré sa prekladajú ako „Malý strom“ alebo „Malá medicína“. Ukazuje sa, že v mnohých kútoch Afriky sú stromy zároveň aj liekmi a spájajú sa v jeden silný zdroj, ktorý uzdravuje. Zložky z rôznych druhov stromov, ktoré tvoria obsah výrobkov značky Akamuti® sú veľmi dôležité a nie len pre naše zdravie, ale aj zdravie celej planéty ako takej.

 

Značka Akamuti® začala vyrábať na začiatku roku 2003 len 6 produktov. Začalo to zanietením pre prírodnú liečbu pomocou rastlín a stromov, v spojitosti s etikou a zodpovednosťou. Kombinácia entuziazmu pre holistický spôsob života, stravovania, uzdravovania a pestovania udržuje kreativitu výrobkov tejto značky zameranú na to, aby výrobky odrážali etické princípy výrobcu. To znamená, že rodinná firma Akamuti® sa snaží používať zložky, ktoré sú získavané eticky a v spravodlivom obchode (Fair Trade), pretože veria v zodpovednosť a udržateľný rozvoj. Akamuti® sa snaží používať zložky nakúpené priamo od výrobcu, takže udržateľný obchod zlepšuje životy a zabezpečuje prežitie rôznych komunít po celom svete.

 

Každý výrobok je pripravovaný ručne, od začiatku až do konca, z jednotlivých zložiek skutočnými ľudmi a pri výrobe nie sú použité žiadne stroje. Začiatok výroby začína pri jednotlivých kusoch včelieho vosku, masiel, sušených byliniek, kôry, živice a kvetov, pohároch zlatistého oleja a aromatickýh destilátoch. Infúziou, filtrovaním, roztápaním, nalievaním, stláčaním, miešaním a mixovaním sa pripravujú úžasné krémy, zvlhčovače a maslá, aby vás potešili tou najvyššou kvalitou. Kozmetika neobsahuje žiadne chemikálie. Všetky výrobky sa vyrábajú čo najčerstvejšie, aby vám vydržali čo najdlhšie.

 

Akamuti® je držiteľom ocenenia Beauty Award 2011 udeľované časopisom The Green Parent. 

 

Zároveň je držiteľom ocenenie Beaty Award 2010 udeľované časopisom The Natural Health.

  

  

4
211421

Stránka 1 z 3 - 45 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 45 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.